Ďakujeme!

Vážime si, že podporujete naše aktivity. Za to Vám patrí naše srdečné ďakujeme. Prečítajte si náš list pre Vás.

0 +
Sledovateľov
0 +
Príspevkov
0 +
Mesačný dosah

Poďakovanie

Touto cestou by sme sa Vám chceli poďakovať za prejavenú dôveru a podporu. Práve vďaka Vám sme mohli pokračovať v našich osvetových a spoločenských aktivitách a rozvíjať ich tak, aby sa nielen dostali k čo najväčšiemu množstvu ľudí, ale zároveň, aby boli čo najkvalitnejšie.

Len vďaka Vašej podpore sme za posledné obdobie mohli spustiť desiatky kampaní, ktorých cieľom bolo predchádzať radikalizácii mládeže, zvyšovať všeobecný prehľad mladých, pomáhať akceptácii LGBT+ komunity na Slovensku či podporovať proekologické zmýšľanie spoločnosti. 

S financiami, s ktorými v našom občianskom združení pracujeme sa snažíme nakladať čo najefektívnejšie. Maximálne možné množstvo aktivít robíme svojpomocne, využívame neplatené spolupráce a kampane zameriavame na špecifické skupiny tak, aby sa nezobrazovali nerelevantným osobám.

Aj vďaka tomu sme len za posledného pol roka dosiahli s relatívne malým rozpočtom viac ako 40 miliónov impresií (za impresiu je považované napríklad zobrazenie príspevku/reklamy), nadviazali sme množstvo spoluprác, stali sme sa hlavným mediálnym partnerom divadelnej monodrámy Mengeleho dievča, stali sme sa partnerom a venovali sme ceny do ekologickej súťaže EkoKvíz, spustili sme českú verziu portálu Dúhy, v rámci projektu Správy Mladí sme uverejnili viac ako 1 800 aktualít, prepracovali a vylepšili sme webstránku mladiprotifasizmu.sk, spustili sme kampaň #odkazpreLGBT+ do ktorej sa zapojila napríklad Verejná ochrankyňa práv Mária Patakyová spoločne s inými, verejne známymi osobami a mnoho ďalšieho.

Vaša podpora nám tiež pomôže už toto leto spustiť prvé podcasty o spoločenských témach, web a aplikáciu pre iniciatívu Mladí za klímu a iné, spoločensky zamerané projekty súvisiace s našimi aktivitami.

Veríme zároveň, že naša aktivita sa vám bude páčiť aj do budúcna a budeme veľmi radi, ak nám aj naďalej budete pomáhať rozvíjať našej aktivity.

Ešte raz ďakujeme!

Ďalšie spôsoby podpory

Možností ako podporiť naše občianske združenie je mnoho. Od sledovania na sociálnych sieťach, cez zdieľanie našich aktivít až po finančnú podporu. Tú nám môžete venovať či už jednorazovo, alebo pravidelne a tak od nás získať darček.

Kontakt

Ak máte akékoľvek otázky, návrh na spoluprácu, či potrebujete pomôcť a poradiť, neváhajte sa na nás obrátiť. Veľmi radi vám pomôžeme!

info@ozmladi.sk

+421 34 321 1355

Mladí, o.z.,

Športová 5282/27, 

905 01 Senica

IČO: 52 632 091

ⓒ Mladí, o.z.