Sociálna sieť Dúhy.sk

Dúhy.sk je moderovaná sociálna sieť pre LGBT+ ľudí. Pridaj sa k nám a buduj spolu s nami priateľskú komunitu, ktorá má viac ako 10 000 členov. Zaregistrovať sa môžeš anonymne.

VIAC AKO...
0
Registrácií
0
Odoslaných správ
0
Príspevkov
0
Komentárov

Kto sme?

Občianske združenie Mladí, o.z. prevádzkuje aktivity zamerané na online vzdelávanie a podporu mládeže. Medzi naše aktivity patria iniciatívy Mladí proti fašizmu a Mladí za klímu, projekty Dúhy.sk a Správy Mladí.

Ako nás podporiť?

Možností ako podporiť naše občianske združenie je mnoho. Od sledovania na sociálnych sieťach, cez zdieľanie našich aktivít až po finančnú podporu. Tú nám môžete venovať či už jednorazovo, alebo pravidelne a tak od nás získať darček.

Naše projekty

Mladí proti fašizmu

Iniciatíva Mladí proti fašizmu vznikla v roku 2016. Jej cieľom je upozorňovať na nebezpečenstvo radikalizácie a extrémizmu u mládeže a aktívne mu predchádzať. Iniciatíva má viac ako 100 000 sledovateľov na sociálnych sieťach.

Mladí za klímu

Iniciatíva Mladí za klímu vznikla v roku 2019. Jej cieľom je upozorňovať na témy a informácie spojené s klimatickou zmenou a životným prostredím. Iniciatíva má viac ako 25 000 sledovateľov na sociálnych sieťach.

Správy Mladí

Projekt Správy Mladí vznikol ako koncept v roku 2019 a intenzívne funguje od leta 2020. Jeho cieľom je aktívne komunikovať témy a informácie spojené s politikou a spoločenským dianím mladému divákovi. Projekt má za pol roka viac ako 20 000 sledovateľov na sociálnych sieťach.

Sociálna sieť Dúhy.sk

Sociálna sieť Dúhy.sk je najväčšia sociálna sieť pre Queer (LGBT+) ľudí na Slovensku. Vďaka možnej anonymnej registrácii vytvára online priestor na komunitný rozvoj aj pre neoutnutých ľudí. V súčasnosti má viac ako 8 000 členov ktorí si vymenili viac ako pol milióna správ.

...a mnohé ďalšie,

pretože i napriek tomu, že sa zameriavame predovšetkým na online prostredie a online aktivity, kde Mladí trávia najviac času, offline priestor nepokladáme za o nič menej dôležitý. I preto sa sústreďujeme na aktivity spojené s verejnými diskusiami, pomoci starším a ľuďom v núdzi. Počas plošného testovania sme napríklad pripravili online streamovací systém zo 17 odberných miest pre 20 000 ľudí.

Kontakt

Ak máte akékoľvek otázky, návrh na spoluprácu, či potrebujete pomôcť a poradiť, neváhajte sa na nás obrátiť. Veľmi radi vám pomôžeme!

info@ozmladi.sk

+421 34 321 1355

Mladí, o.z.,

Športová 5282/27, 

905 01 Senica

IČO: 52 632 091

ⓒ Mladí, o.z.